Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Byznys selfie aneb Umění sebepropagace

9. května - 19. května

Byznys selfie aneb Umění sebepropagace

Kateřina Polreichová

On-line podnikání začíná budováním vztahů v komunitě a vzniká mezi námi podnikatelkami a publikem. Vytvořit vztah však chvíli trvá. Nejdříve se musíte někde POTKAT. Pak se vzájemně POZNAT a nakonec může dojít i k PRODEJI. Lidé totiž budou vždy raději nakupovat od lidí, které znají než od náhodných kolemjdoucích. 

Co se v kurzu naučíš?

Vyladíš mysl na chvíli, kdy telefon přepneš na přední kameru. Začneš vnímat krásu sama sebe, což je pro uvolněné selfie jeden z klíčových bodů. Dostaneš tipy, co můžeš udělat právě teď, aby ses sama sobě zalíbila. Objevíš správné místo uvnitř svého bytu, ale i venku v jeho okolí. Řeknu ti, na co se zaměřit, abys ve svém okolí na fotce vypadala skvěle. Zjistíš, jak do fotky dostat emoce a jak jimi podpořit poutavost fotky. Emotivně zabarvené fotky zastavují skrolující palce na zdi a pomáhají čtenáři vcítit do sdělení ve fotce i textu. Vytvoříš si portfolio artefaktů, které budou dokreslovat atmosféru fotky a spojovat tak tebe s tématem svého podnikání. Naučíš se hledat záchytné body ve svém běžném životě a používat je k aktuálnímu sdílení svého podnikání. Půjdeš se mnou do akce a zaplníš fotogalerii aktuálními fotkami. Naučíš se využívat chvíle ve svém životě k tvorbě sebepropagačních fotek a už nikdy nebudeš muset otevírat fotobanky. Naučíš se umění vizuálního storytellingu a tvorba příspěvků na sítě už bude hračka.

Jak to bude probíhat?

  • Kurz se bude konat ve speciální facebookové skupině (odkaz na ni ti přijde e-mailem po uhrazení objednávky).
  • Každý druhý den s výjimkou víkendu (9., 11., 13., 16., 18. 5. 2022se v 18h připojím živě na 15 – 30 minut. Zaměřím se na jedno z výše uvedených témat. Po vysílání budu odpovídat na tvé dotazy.
  • Záznamy videí zůstanou ve skupině. Můžeš se k nim vracet i po skončení kurzu a archivace skupiny.
  • Během kurzu ti v komentářích budu dávat moji zpětnou vazbu. Každý den se mě však můžeš ptát na doplňující otázky na které budu odpovídat v živém vstupu po skončení vzdělávací části.
  • Po skončení kurzu skupinu archivuji. Obsah zůstane, ale nebude možné již přidávat příspěvky a komentovat.
  • Zůstanou ti pracovní listy, které tě budou vést k neformálnímu způsobu komunikace s fanoušky i po skončení celého kurzu.
  • Aktivně se zapoj a sdílej svoje pokusy do skupiny. Získaš tak moji zpětnou vazbu, abys vychytala i ty nejmenší detaily a tvoje fotky opravdu působily přirozeně.

 

Byznys selfie prošlo více jak 110 žen, přečti si jejich slova, co se v kurzu naučily.

Kurz mě donutil vystoupit z komfortní zóny, odhalit se, ukázat se a navíc vymyslet kompozice. Bylo to spousta aha zážitků a díky nim se mi podařilo udělat opravdu úžasná selfie, kde se sama sobe líbím. Kurz byl téměř jako psychologické poradenství a navíc obrovská zábava. Strašně moc dekuji.“

I když si selfie fotím, byla jsem překvapená, že spousta věcí mě nenapadla, jak je fotit. Hodně z toho dělám intuitivně, ale v kurzu jsou primo pojmenovaný a můžu si na ně dát pozor. Opravdu hodně inspirace nejen od lektorky, ale i od holek, který se do toho vrhly a mohla jsem vidět všechny jejich nápady. Zároveň ta bezpečnost skupiny, že se může nasdílet všechno je bomba.

 

„Tento workshop byla fakt zábava. Selfie jsem skoro nefotila a už vůbec neprezentovala. Je neuvěřitelné, jak dodržování pár zásad úplně změní vzhled člověka. Teď se sama sobe na fotkách líbím a nestydím se je ukázat.

 

 

OBJEDNAT KURZ 

Podrobnosti

Zahájení:
9. května
Ukončení:
19. května
Rubriky Akce:
, ,

Pořadatel

Kateřina Polreichová