Načítám Akce

« Všechny Akce

Online kongres: Krize jako příležitost pro vás a vaše podnikání

23. ledna - 29. ledna

Online kongres: Krize jako příležitost pro vás a vaše podnikání

www.prodavamesrdcem.cz & Tamara Kuchařová

Krize, krize, krize. Ekonomická krize. Růst cen. Nižší obrat. Méně zákazníků. Lidé spoří, méně utrácejí. Růst cen energií. Růst cen veškerých vstupů. Omezování spotřeby a nákupu zbytných věcí. Úbytek zákazníků. Končící podnikání, zavírání byznysů. To jsou slova valící se na nás momentálně ze všech stran. Stahují nás dolů, do apatie, do rezignace, a ve finále: do krize. Slova mají moc, pokud jim jí dáme.

POJĎTE TOMU ŘÍCT NE!

Cílem tohoto kongresu je vytvořit protiváhu. Pojďte se na celou situaci podívat jinak. Ne jako na krizi, ale jako na příležitost. Jako na příležitost podívat se na své podnikání jiným pohledem. Pojďte se inspirovat k tomu, co vše můžete pro sebe a svůj byznys udělat. Pojďte se inspirovat k tomu, kde a jak hledat nové marketingové a komunikační kanály, jak oslovit nové zákazníky, jak být víc vidět. Jak přemýšlet o strategii podnikání v turbulentně se měnících podmínkách ovlivněných celorepublikovou a celosvětovou situací. Jak pracovat sami se sebou, se svou energií, nastavením i se svým tělem, abychom se zběsilou aktivitou nevyčerpali a neupadli do vyčerpání a vyhoření.

Právě v této době, v době krize, my svým jednáním rozhodujeme o tom, jestli pro nás bude krize příležitostí k dalšímu růstu nebo skutečně krizí. Jedno okřídlené přísloví říká: „Změň se, nebo zhyň.“ A ani naše podnikání nemůže zůstat stejné. Ne v situaci, kdy se naše prostředí mění. Poslední roky přináší jednu výzvu za druhou, změna střídá změnu a co stačilo a fungovalo dříve, to už dnes nefunguje. Pojďte se inspirovat a naberte čerstvý vítr do plachet.

Leden je ideálním obdobím pro plánování celého roku, nových projektů, aktivit a strategie. V rámci kongresu jsme pro vás připravili tipy a informace, zaměřené maximálně prakticky tak, abyste je mohli využít hned.

O své postřehy, tipy a informace se s vámi podělí téměř 30 odborníků, úspěšných podnikatelů, kteří se neustále posouvají vpřed, hledají nové cesty, způsoby i formy. Těšit se můžete na byznys mentory, krizové manažery, kouče, specialisty na jednotlivé sociální sítě, praktiky řešící expanzi na další trhy, copywritery, finančáky i úspěšné podnikatele, kteří v období krize vybudovali úspěšný byznys. Nechybí ani odborníci věnující se péči o tělo i naši energii, protože i to je nesmírně důležitá a nedílná součást našeho byznysu.

Kongres je celý online a nabízí pro vás ZDARMA celkem 28 pětiminutových videoinspirací, v nichž najdete pokaždé tip, který můžete okamžitě převést do praxe.

Zakoupit si můžete i kongresový balíček, v rámci kterého získáte kromě pětiminutovek i 28 přednášek o rozsahu 20 – 30 min, které se tématu věnují víc podrobně a do hloubky.

Po dobu kongresu bude také fungovat doprovodná FB skupina, kde bude prostor pro diskusi, sdílení zkušeností i otázek a také pro navazování kontaktů, propojování a další spolupráci.

Vstupte do kongresu zdarma – tudy 🙂

 

Podrobnosti

Zahájení:
23. ledna
Ukončení:
29. ledna
Rubriky Akce:
,

Pořadatel

www.prodavamesrdcem.cz & Tamara Kuchařová