Načítám Akce

« Všechny Akce

OČISTA DOMOVA

1. ledna - 31. března

OČISTA DOMOVA

WASTEmANKA

Každá domácnost produkuje odpady, znečišťuje odpadní vody a její provoz má uhlíkovou stopu. Vliv chodu domácnosti na životní prostředí je především zodpovědnost toho, kdo domácnost vede. Jestli už víte, že nemůžeme donekonečna čerpat přírodní zdroje a chcete žít více udržitelně, tak pro vás je kurz Očista domova určený.

Nemusíte si začít hned vše vyrábět doma a být 100% BIO/EKO a nevím co ještě, ale můžete postupně ve své domácnosti začleňovat kroky, které povedou k udržitelné domácnosti. A právě takové postupné KROKY vám nabízí praktický a komplexní kurz Očista domova. Kurz je rozdělen do 3 částí – koupelna, komora a kuchyň. V každé místnosti dojde k očištění od plastů, odpadů a chemie. Součástí kurzu jsou také TIPy na úsporu vody a energie.

Proces odklonění od konzumního způsobu života, návrat k přírodě může být velmi dlouhý a je posetý celou řadou překážek: je potřeba si vyhledat velké množství informací, postupně se přeorientovat na nové produkty, zorientovat se v celém segmentu trhu, který vám možná byl až dosud skrytý, naučit se vyrábět si mnoho věcí doma a hlavně poznat, co má smysl kupovat a co se jen jako ekologický výrobek tváří.

Nejsem napojená na žádnou firmu, jejíž výrobky bych nabízela. Všechny produkty v kurzu mám otestované a porovnávám mezi sebou několik výrobců, pokud to lze, tak upřednostňuji ty české. Kurz nabízí ucelený přehled možností ekologických produktů na českém trhu s uvedením výhod i nevýhod, které Vám v online shopech nepoví. Přehled získáváte postupně, aby Vás to nezahltilo a neodradilo. Kousek po kousku, krůček po krůčku. Vy rozhodnete, jak rychle očistu implementujete do svého domova.

Já se zabývám ekologickým testováním přes 12 let a otestovala jsem výrobky za desítky tisíc korun. Nejvíc mě mrzí ekologický výrobek, který není účinný, nebo jehož používání je dost krkolomné, a že jsem jich takových našla hodně. Rady, které dostanete v kurzu Vám umožní ušetřit za výrobky, které nemá smysl kupovat, ale také ušetříte nemalé paníze za věci, které přestanete kupovat úplně díky odklonu od konzumu. Naladíte se na důležitější věci v životě, než jsou věci. S Očistou doma se tedy očistíte i Vy, budete se cítit lehčeji, svobodněji a hlavně získáte vědomí, že díky udržitelnému přístupu zlepšujete budoucnost.

Více informací a přihlášení – tudy.

 

Podrobnosti

Zahájení:
1. ledna
Ukončení:
31. března
Rubrika Akce:

Pořadatel

WASTEmANKA