Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Úplňkové Opečování duše s Kateřinou – úplněk v beranu

9. 10. 2022, 18:00 - 20:00

Úplňkové Opečování duše s Kateřinou 

Kateřina Jandlová

 

Víte, co je kombo? V řeči mého kmene je to spojení dvou a více věcí.

A víte, co je ultimátní kombo? Opečování duše, úplněk a skupina!

Ale teď se na to podívejme samostatně:

Opečování duše

Unikání metoda Štěpánky Vernerové, která vám do života vnese novou energii. Zacelí vaši auru, zharmonizuje čakry a do vašeho energetického pole zapíše záměr, který si samy zvolíte.
Jak říká Štěpánka, jsou to lázně pro duši.

Po Opečování se budete cítit úplně nově. Najdete své flow, vaše intuice k vám bude promlouvat hlasitěji a příležitosti, na které jste tak dlouho čekaly, se začnou objevovat skoro samy. Na vás bude „jenom“ to, tyhle příležitosti využít.

A kromě toho, že se po Opečování budete prostě dobře cítit, uvidíte změny i v hmotné realitě kolem sebe. Třeba moje dcera, která je nejedlík, se po opečování začala sama zajímat o jídlo!

Moje stálá klientka popisuje opečování duše takto: „Je to nepopsatelné a je to pocit, jako když surfujete po vlně a víte, že nemůžete spadnout.“

Další klientka se otevřela hojnosti: „Mám do konce měsíce plno, i zakázek mám víc, než stíhám dělat.“

Po Opečování každé klientce ještě vytáhnu kartu, která ji pomůže se podívat na její aktuální situaci z jiného úhlu. A nepřestává mě fascinovat, jak velkou mají karty pravdu!

Úplněk

Úplněk je nejenergičtější a nejkreativnější fází měsíce. Jeho energie je s námi tři dny před a tři dny po jeho vrcholu.

Skupina

Úplňkové Opečování je pro skupinu pěti žen. Spojíme se přes Google Meets (odkaz dostanete na e-mail), poznáme se, podělíme se o své záměry a nasajeme energii, která z našeho spojení vznikne. Poté si zavřeme kamery (ale zůstaneme spojené), abychom měly soukromí. Po Opečování si kamery zase otevřeme, já vám povím, jaké vhledy jsem měla během Opečování a vy se můžete podělit o své pocity.

Toto závěrečné sdílení je dobrovolné, ale i když nebudete mluvit, zúčastněte se ho =)

Konec přijde asi po hodině a půl. Ovšem i po ukončení Google Meets zůstaneme v kontaktu ještě týden dva, abychom mohly probrat cokoliv, co vás k Opečování napadne.

Kombo

To bude prostě mega dávka energie!

Přidáte se?

 

OBJEDNAT ÚPLŇKOVÉ OPEČOVÁNÍ DUŠE S KATEŘINOU

Podrobnosti

Datum:
9. 10. 2022
Čas:
18:00 - 20:00
Rubriky Akce:
,

Pořadatel

Kateřina Jandlová